اطلاعات اقتصادی
Profile Picture

اقتصاد ایران و جهان خرداد_تیر


اهم اخبار این ماه شامل: تضعیف قیمت جهانی کالاهای اساسی، آتش بس در سوریه و ادامه تنش در یمن و ترکیه،مذاکرات اپک و... همچنین بررسی روند رشد اقتصادی و تورم جهان در دوسال گذشته و پیش بینی برای سال 2017 نیز در این گزارش می باشد.

مشاهده جزئیات
Profile Picture

اقتصاد ایران و جهان تیر_مرداد


سه شوک بزگ اروپا از زمان فروپاشی شوروی، اثرات کودتا ترکیه بر اقتصاد این کشور مهمترین اخبار این ماه هستند. وضعیت تولید و صادرات نفت، تاثیر مذاکرات اپک بر قیمت نفت ایران مهمترین بررسی های این ماه می باشد.

مشاهده جزئیات
Profile Picture

اقتصاد ایران و جهان مرداد_شهریور


از بحث برانگیزترین مباحث این ماه تغییرات نرخ بهره بانکی در آمریکا می باشد همچنین تغییرات بریتایا بعد از خروج از اتحادیه اروپا مهمترین مباحث این ماه هستند. قیمت نفت،تغییرات نرخ طلا و ارزمباحث قابل بحث هستند.

مشاهده جزئیات
Profile Picture

اقتصاد ایران و جهان شهریور_مهر


مهمترین و تاثیرگذارترین خبر در این ماه انتخابات ریاست جمهوری آمریکاست. نزول رشد اقتصادی آلمان و همزمانی این موضوع با افتتاح سه شعبه از بانک های ایرانی در این کشور نیز خبرهای تازه در این ماه می باشد. تثبیت و تعیین نرخ بهره آمرکا از عوامل تاثیرگذار بر شاخص های اقتصادی این ماه می باشد.

مشاهده جزئیات
Profile Picture

اقتصاد ایران و جهان مهر_آبان


چالش های اقتصاد جهان در سال 2017 محدودیت سیاست پولی و عدم توجه دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری امریکا به رویکردسنتی این کشور در حمایت از تجارت آزاد آن دولت می باشد که در ادامه گزارش به آن پرداخته میشود.

مشاهده جزئیات